IMMUNE STRONG

Anasayfa / Tüm Ürünler / IMMUNE STRONG
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ DESTEKLEYİCİ

Kategori: Tüm Ürünler

Ürün Kodu: AV0120-05

Fiyatı: 200 TL

IMMUNE STRONG

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ DESTEKLEYİCİ

KATKI MADDELERİ (Her Litre ’de) :

Aromatik bitkiler 390.000 mg, Vitamin C 5.000 mg, Metiyonin 5.000 mg, Lizin 5.000 mg, Isoleucine 2.000 mg, Valine 2.000 mg, Sistin 2.000 mg, Çinko Klorür 5.000 mg, Mangan Sülfat 2.500 mg, Potasyum klorür 2.250 mg, Kalsiyum klorür 5.750 mg, Magnezyum klorür 2.500 mg, içermektedir.

FAYDALARI:

ü  Eşsiz kombinasyonu sayesinde hayvanlarda bağışıklık sistemini güçlendirir.

ü  Hastalıklara karşı metabolizma direncini arttırmaya ve bağışıklık sistemi koruyucusu ve enfeksiyon oluşumunu en aza indirmeye yardımcı olur.

ü  İçeriğindeki aminoasitler ve ekstraktlar sayesinde hayvanların gelişmesine destek sağlar.

ü  Solunum yollarını rahatlatır, ekspektorandır ve mukolitiktir.

ü  İçeriğindeki aminoasitler ve mineraller hayvanlar tarafından kolay ve tamamen absorbe edilerek kullanılır, sindirim sisteminden daha iyi bir emilim, çinko ve mangan iz minerallerinden yüksek oranda yararlanmasını sağlar. Mineraller hayvan vücut yapısına çok yakın bileşikler olduğundan biyo yararlılıkları çok yüksektir.

ü  Antibiyotiklerin dokulara daha iyi penetre olmasını sağlar ve böylelikle daha etkin antibiyotik kullanımını destekler.

ü  Hayvanların genel metabolizma faaliyetlerinde, çeşitli dokuların onarılmasında ve gelişiminde, büyümede immun sistem üzerinde ve üreme gibi birçok olayda yardımcı olur.

ü  İçeriğindeki C vitamini etkisiyle antioksidan fayda sağlar. İçeriğindeki ekstraktlar sayesinde hastalıklara karşı bağışıklık sistemini en üst seviyede tutar.

ü  Hayvanlarda dolaşım sistemini hızlandırır, hazımsızlık sorununa ve sindirim sistemine yardımcı olur, ayrıca mikroplara karşı antibakteriyel özelliği ile fayda sağlar.

ü  Yemden yararlanmayı arttırır.

ü  Stres durumlarında hayvanları destekler.

KULLANIM ŞEKLİ VE TARİFNAMESİ:

ü  Civciv, piliç, tavuk, hindi ve diğer kanatlı hayvanlarına ton suya 500–1000 ml ilave edilir. 500-1000 ml Immune Strong 5 lt suyla seyreltilerek hazırlanır. Hazırlanan Immune Strong hayvanların 6-12 saatlik içme sularına karıştırılarak verilir.

ü  Muhabbet kuşu, kanarya, papağan, güvercin, diğer kafes kuşlarında kullanılır.1 litre suya 10 ml Immune Strong konulur ve karıştırılarak hayvanlara 3-5 gün verilir.

ü  Küçükbaş hayvanlarda 50 kg canlı ağırlığa 500 ml içme suyuna 50 ml Immune Strong ilave edilir, hazırlanan karışım iyice karıştırılır ve 3-5 gün hayvana içirtilir.

ü  Büyükbaş hayvanlarda 100 kg canlı ağırlığa 1000 ml içme suyuna 100 ml Immune Strong ilave edilir, hazırlanan karışım iyice karıştırılır ve 3-5 gün hayvana içirtilir.

UYARILAR:

ü  Kullanmadan önce çalkalayınız.

ü  Çocuklardan uzak tutunuz.

ü  Kilidi kopmuş ürünleri satın almayınız.

DEPOLAMA:

ü  Serin yerlerde muhafaza ediniz.

ü  Kapağını kapalı tutunuz.

ü  Güneş ışığına maruz bırakmayınız.

RAF ÖMRÜ:

ü  Uygun saklama koşullarında ve açılmamış ambalajlarda üretim tarihinden itibaren 24 aydır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! ( 0264 ) 273 41 41

Copyright © 2020 AVER İLAÇ . Her Hakkı Saklıdır. By: ulusalteknoloji.com.tr
Top